9 KASIM CUMARTESİ BÜYÜLÜ BİR KATILIM BİLETİX ’de

Sevgili Katılımcılarımız,

9.Kasım.2019-Cumartesi katılımı için lütfen burayı tıklayınız ;

Sizlere özel misafirleriniz için çok özel bir çalışma yaptık...
Sizinle birlikte alacağınız 2.ci, 3.cü biletler yarı yarıya indirimli. Böylece dostlarınızla çoklu katılımınız hem fiyatlamada hem de keyifli BÜ’yülü bir Gün geçirmenizde sizlere çok fayda sağlayacak.

1 kişi 90,- TL
2 kişi 135,- TL
3 kişi 180,- TL


dostlarınızla, ailelerinizle bekliyoruz....

Bu biletlere  tüm gün boyunca katılacağınız her etkinlik, her panel  dahildir. 

Heyecanla sizleri bekliyoruz...


Boğaziçi Üniversitesi, kuruluşundan bu yana, eğitim, araştırma ve toplumsal katkıda öncü konumuyla geleceği şekillendiren bir eğitim kurumu olarak konumlandı. Bu kampüse gelen tüm öğrencilerin akademik yolculuklarını yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla zenginleştirmeyi hedefledi. Akademik ve bilimsel faaliyetlerin yanında, kültür ve sanat açısından zengin bir ortam, her daim daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulundu.

Yarını düşünmek günümüz imkanlarıyla hesaplanabilir bir iştir; oysa yarından sonrasını düşünmek yaratıcı bir iştir ve yaratıcı olanlar yarından sonrasını şekillendirecektir. Güney Kampüs de yarından sonrasının konuşulacağı tüm etkinliklere ev sahipliği yapmak için akla gelecek ilk yerdir. 

Boğaziçi Üniversitesi, 150 yılı aşkın bir süredir, hayalleri gerçeğe, daha iyi bir geleceğe dönüştürdü. Bugün yine, değerlerimizi ve deneyimlerimizi geleceğe taşımaya devam etmek istiyoruz.

Daha iyi bir gelecek için, yarından sonrasını şekillendiren üniversite olmaya devam etmek için siz de bizimle BÜ’yülü Bir Gün’de Güney Kampüs’te buluşun. Geleceği hep beraber konuşalım!